What a fucking shit is this blog

4. června 2017 v 1:54 | Kris |  Info...
Ahoj, moje jméno je Kris. Vítej u své kazety.

Jsi tu, protože si dřív psala. Psala si, i když si věděla, že to za moc nestojí, a přesto to vydala. Víš, co to o tobě vypovídá? Jsi píča.

No seriously guys, how could I?

Pořád píšu blbě, to nezapřu, ale dřív..nedivím se, že mám deprese, kdo by neměl, kdyby psal takhle? Příběhy o Tesse, nepřesné překlady, neskutečné gramatické chyby *které dělám pořád, lol*, just why?

Většinu roku mám svůj art block, takže ačkoliv se snažím, nenapíšu ani čárku, a když jo, mám chuť se z té čárky poblít. Takže nemyslím, že bych se nějak vrátila k psaní, ačkoliv bych chtěla. Ale ráda bych napsala sérii s názvem "Happy never after", která by tak nějak měla zachránit cringe, známý jako Tessa *coughtunezachráníniccough*.

Whatever, just..chci poděkovat lidem, co dřív četli můj blog, komentovali mi příběhy a pomáhali mi se rozvíjet :3 Love you guys, see ya ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fotka uživatele Crippling Depression.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nautileen Nautileen | E-mail | Web | 31. července 2018 v 10:26 | Reagovat

Tak tahle self-hate slova jsou podle mého názoru dost, dost pobuřující.
Ježiš marjaaaaa, prosímtě.
Řeknu ti asi tenhle poznatek - umělec ve svých pracích dokáže najít spousty chyb, kterých si nikdo jiný ani nemusí všimnout. To zaprvý.
A zadruhý, sice chápu, že tě tohle třeba mrzí a že si myslíš, že to všechno mohlo být lepší, ale zkus se na to podívat tak, že to jednoduše byla součást tvé cesty za zlepšením? Každý jsme museli někde začít a každý se vyvíjíme. Člověk od sebe nemůže hned očekávat dokonalost, ale byla bych strašně ráda, kdybys jakékoliv nedokonalosti, které vidíš, přijala a vzala je jako něco, o čem sice víš, ale jsi připravena pokračovat v cestě je zlepšovat a zlepšovat. Psát, to je běh na dlouhou trať. A čím více praxe s tím člověk má, tím více se zlepšuje. Vem si to tak, že kdybys takhle tehdy nepsala, žádný posunutí by teď vidět nebylo.
Zlepšuješ se. Stoprocentně se zlepšuješ.
Ale nemá cenu se trápit tím, kým jsme byli v minulosti.
Minulost nám pomohla utvořit přítomnost. Vzít si ponaučení, vzít si zkušenosti. Ať už to bylo v tvých očích sebehorší, myslím si, že ti to něco přineslo, a neříkej, že ne.

Není to nic špatného. Je to jednoduše část cesty, která ti pomohla být tebou takovou, jakou nyní jsi. Tvůj život by možná bez toho všeho nabral úplně jiný spád, kdo ví?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama