Happy never after

4. června 2017 v 13:36 | Kris
First part madafaka.


Pomalu jsem se procházela lesem, pod nohama mi křupaly větvičky a nad hlavou svítily hvězdy. Všude kolem byla tma a já šla za posledním vábivým světlem, který pro mě na tomhle světě existoval. Světlo malého ohníčku, nejživější věci, kterou jsem za posledních pár dní spatřila. Sedla jsem si na pařez nedaleko něj a spořádala pár borůvek, které jsem se vší opatrností držela v ruce.


Moje jméno je Tessa. Už pár dní jsem, no..sama? Ale nikoli osamělá. Lidé jako já nevyhledávají společnost druhých, ačkoliv, může se to zdát jinak..
Určitě jste slyšeli o místě, zvaném 'Slender Mansion'. O velkém, krásném domě, ve kterém spolu psychopati a zrůdy, které spáchali zvěrstva, jaké si ani jeden z vás nedokáže představit, v klidu a míru, jako rodina.

Sračky.

Život není jako jedna velká růžová Monster High a ne všechno jde tolerovat.

Ano, je pravda, že jsme se sešli v jednom domě. V malém domě s velkou zahradou, jejíž majitel měl tak trochu mozek na kaši po celé kuchyni. Byli tu všichni. Od legend dnešních emo puberťaček, až po ty méně známé. Všechny si nás předvolal Slenderman. Ten démon se nám dostal do hlavy a našeptával, kam jít, nenechal nás v klidu dokud jsme neudělali, co chtěl. Dle mého názoru, někteří z toho zešíleli ještě víc, než předtím. A kdo by taky nezešílel, kdyby se váš "naprosto běžný" hlas v hlavě musel příst s hlasem cizím, pronikavým, téměř nesrozumitelným.
Když se dostavili všichni co měli, konečně přešel k věci.
"Jsme moc nápadní. Všichni. A hlavně, jsme propojení.Jsou o nás psány příběhy, lidé doslova žijí tím dokázat naši existenci..to se nesmí stát. Pokud ano, policie už nebude zavírat oči nad hlášeními ohledně toho, že před dívčiným oknem stál Jeff the killer. Chaty s Benem už nebudou mít jiný konec, než že dotyčný prohodí svůj počítač oknem a odjede na pár dní ke svým rodičům. Nic už nebude jako dřív a nakonec..nás všechny zabijí, zavřou, rozdrtí nás všechny na prach."
A tak to bylo. Takhle vznikl slavný Slender Mansion. Nebyla to žádná pohádka vhodná obdivu, někteří se chovali odtažitě a lhostejně, aby nedošlo ke zbytečným sporům, jiní byli stejná zvířata, jakými jsou.
Naše soužití vydrželo asi měsíc. Usoudili jsme, že víc času spolu strávit nemůžeme.
Jeff zemřel jako první. Popravdě, ani se nedivím. Byl příliš slabá oběť. Oproti běžným lidem měl možná navrch, ale tady ne. Nikdo ho nebral vážně, byl jako invalida. Tak zaprvé, jeho vzhled byl trochu..méně přitažlivý, než jak si ho vybásnily fangirls. Neměl vlasy, kromě těch pár výrostků, které časem taky opadaly. Pomalu ani nemohl mluvit, po tom, co si rozřízl ústa, nemluvě o tom, že pomalu nevycházel z pokoje, protože padl vyčerpáním po bezesné noci, jelikož nebyl schopný zvyknout si spát s otevřenýma očima. Nebyl schopen už ničeho, sám to věděl. Buď se někde válel jako troska, nebo jeho tělem projel impuls a on začal být hladový po krvi. A to taky ukončilo jeho život, napadl Eyeless Jacka, kterého k jeho neštěstí nerozhodil Jeffův bizarní vzhled, a neváhal ukončit trápení tohoto tak uznávaného blázna.


Tohle byl důvod k první poradě o tom, jestli nebude lepší to vzdát a odejít, než se pozabijíme navzájem.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nautileen Nautileen | E-mail | Web | 31. července 2018 v 11:11 | Reagovat

Je škoda, že toho tu není víc. Rozhodně mi to přijde super a ráda bych si přečetla další části! Jen do toho! Prosím qwq

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama