Zajímavá místa

7. března 2016 v 22:50 | Kris
Za chvíli budou prázdniny, tak proč nepřidat nějaké nápady na dovolenou? :D

The Bell Witch Cave

Jeskyně, kde byla zabita rodina Johna Bella, farmáře žijícího v Adamsnu ve státě Tennessee. Tedy, nebyla zavražděna přímo v jeskyni, ale na rodinné farmě nedaleko od ní. Rodina tu žila na počátku 18. století a v roce 1817 byla údajně napadena čarodějnicí jménem Kate Batts. Ta byla jejich sousedkou, které je obvinila, že ukradli značnou část její půdy. Kate na smrtelné posteli přísahala, že bude navždy strašit Johna Bella a jeho potomky.
Jeskyně je celkem 150 m dlouhá. Je propojena s folklorní legendou jménem "Bell Witch", jak jste se mohli dočíst v odstavci víše. Zjevují se tu údajně duchové, kteří doteď straší děti v sousedních koloniích.
Také se tvrdí, že dotyčný, který si z jeskyně odnese i malý kousek horniny, do několika dní zemře.
Zkráceně- Jeskyně se stala oblíbenou turistickou atrakcí kvůli paranormálním jevům, udávajícím se buď přímo v jeskyni, nebo v okolí.

Helltown

Vesnice byla nalezena roku 1806 a od té doby jen vzkvétala a rozrůstala se. Lidé se na toto místo rádi stěhovali a dalo se tu i úspěšně obchodovat. Tohle trvalo do roku 1974, kdy byl v oblasti postaven národní park. 27. prosince NSP koupilo většinu domů za účelem je strhnout a tím uvolnit další plochu pro park.
Místo na pohled nevypadá nijak zvláštně. Prostě opuštěná oblast, kde byl dřív Národní park. Sem tam nějaká zřícenina.
Jenže není.
Je tu hlášených několik případů, kde lidé viděli duchy bývalých obyvatel, jak se prochází po okolí. Také tu zemřelo několik záhadologů, proto se tomuto místu většina lidí vyhýbá a to pořádně.

The Hill of Crosses

Na kopci bývalého hradiště vysázeli příbuzní padlých při boji proti Ruskému císařství několik křížů, aby uctili jejich památku. Během dalších bojů kříže postupně přibývali a dnes je zde více jak 100 000 křížů.

Katakomby v Paříži

Tyto katakomby jsou uložištěm lidských ostatků, kterých je tu více jak šest set milionů. Momentálně mají katakomby okolo 190 kilometrů chodeb, z nichž je jen část veřejně přístupná.
Někteří toto místo nazývají "Říše smrti" a mají pádný důvod. Někteří dokonce tvrdí, že v katakombách viděli podivné postavy a slyšeli zvláštní zvuky.
Na tomhle místě se také odehrává jedno z nejzáhadnějších videí vůbec, a to konkrétně Lost Man Footage, což je záznam, který našli průzkumníci hluboko v těchto katakombách.
Na záznamu můžeme vidět muže, který šel pravděpodobně až moc daleko a v tomhle "bludišti" se ztratil. Nejděsivější na tom je, že vám postupem času pořád víc a víc dochází, že před něčím utíká. Předpokládá se, že tam také zemřel, ale jeho tělo nebylo nikdy nalezeno a na záznamu se bohužel neukazuje, co nebo kdo je ten, před kým se snaží utéct.

Pripyat

Pripyat je doslova město duchů. Nachází se jen pár kilometrů od Černobylu a je tedy místem, které radiace nejvíce postihla. Převážně tu bydlely rodiny pracovníků továrny a byly evakuovány.

Dnes je město stále neobydlené a stalo se z něj další místo lákající turisty.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ticci Jirka Ticci Jirka | E-mail | Web | 8. března 2016 v 11:26 | Reagovat

Bože! Teda Zalgo!
To video OwO tam chci ale nechci dopadnout jako ten člověk :D
Super článek *-*

2 Jane The Killer Jane The Killer | E-mail | Web | 9. března 2016 v 17:29 | Reagovat

Super ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama