Děsivé věci, které řekli malé děti

4. března 2016 v 21:09 | Kris
Tohle je pár z těch nejděsivějších a nejpodivnějších věcí, které řekli male děti svým rodičům, chůvám, nebo čemukoliv lidského původu, co se nacházelo poblíž.

Můj bratr měl vždy strach z vody. Jsem o čtyři roky starší než on a když probíhal boj o to, dostat ho do vany, bylo mu okolo 3 nebo 4 let. Zeptala jsem se ho, proč se tak bojí vody (tomu, že má každý z něčeho strach, jak řekla má matka, jsem moc nerozuměla), podíval se na a pomatuji si každé slovo, které v tu chvíli vyřkl.
"Byl jsem na velké nepotopitelné lodi, narazili jsme do největšího ledovce, bylo tam v tu chvíli opravdu rušno. Potom mi byla hrozná zima a byl jsem mokrý. Šel jsem na zářivé teplé místo a čekal, že přijde má další rodina." Moje máma vše slyšela a rozhodla, že pro dnešek je toho dost a šla ho uložit. Nejhorší na tom je, že můj bratr se narodil 15. dubna 1992- Titanik se potopil 15. dubna 1912.
-
Můj první syn řekl ve třech letech, když usínal v autě slova, kvůli kterým jsem skoro sjela ze silnice.
"Naposledy jsem uhořel."
-
Převlékala jsem svou dceru před otevřenou skříní, pořád se dívala za mě a smála se. Zeptala jsem se, co je tak vtipné.
"Ten muž."
"Jaký muž?"
Ukázala prstem na skříň.
"Muž s hadím krkem."
Otočila jsem se a nikdo tam nebyl.
-
Moje tříletá dcera stála vedle postýlky svého novorozeného bratra a už nějakou dobu se na něj dívala. Potom se otočila a koukla na mě.
"Tati je to monstrum….měli bychom to pohřbít."
-
Když mi byli dva roky, moje babička umírala v nemocnici na rakovinu. Nechápala jsem, co se děje, ale jednou, podívala jsem se na svou matku a tetu.
"Jen jedna babička."
Pořád se mi snažily vysvětlit, že ne, mám přece dvě babičky, ale já pořád opakovala tu větu znovu a znovu.
Potom zazvonil telefon. Byl to můj strýc volající, aby oznámil mé matce, že babička před pár minutami umřela.
-
Můj čtyřletý syn se zeptal mé těhotné sestry, jestli je v jejím břiše miminko. S naprosto upřímným výrazem mu odpověděla.
"Ano."
Sesedl ze židle a zamířil do kuchyně se slovy-
"Musíme ho dostat ven. Dojdu pro nůž."
-
Před několika lety jsem ukládala dceru své kamarádky do postýlky. V té době jí byly asi tři a byla v tom věku, kdy děti nerady chodí spát. Zeptala se mě, proč musí jít spát.
"Protože je pozdě a je čas, aby šly malé holčičky spát."
Potom ukázala na prázdné místo na druhé straně pokoje.
"A co tamta holčička?"
-
Moje sestra říká, že jí maminka zabila. Moje maminka říká, že nemám sestru.
-
Hlídala jsem Jakea, je mu pět let. Řekl mi, že na gauči přímo vedle mě sedí muž, jménem Jakob, je oblečený jako dřevorubec a má v ruce sekyru. Nejspíš viděl šok v mém obličeji, když dodal-

"Neboj, nemá ruce."
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 STIAK STIAK | E-mail | Web | 5. března 2016 v 21:40 | Reagovat

KURVA TO JE DOKONALÝ *U*
Hrozně se mi to líbí ^^

K jednomu konkrétnímu bodu tady bych dodala jeden zážitek v naší rodině, ale mám obavy, že by mě Mikachu uškrtila, takže budu radši mlčet... :D

Článek je úžasnej :3

2 Jane The Killer Jane The Killer | E-mail | Web | 6. března 2016 v 15:15 | Reagovat

Nádherný článek ^^

3 Ticci Jirka Ticci Jirka | E-mail | Web | 6. března 2016 v 20:22 | Reagovat

TO je tááááák z*sraně dokonalý článek OwO x33
To mi připomíná že když jsem měl hlídat jednoho malého smrada tak měl jít spát ale řekl mi že nechce spát. Tak jsem se ho zeptal proč a on odpověděl "Kvůli té ženě která visí za krk ze stropu." od té doby nechci děti -_- :DD

4 menameannie menameannie | 6. října 2016 v 20:38 | Reagovat

Když jsme s kamarádkou hlídaly její 5 letou sestřenici a ukládaly jsme ji do postele, řekla nám, že nám poví příběh. Řekla: „Když mi bylo dvanáct, domluvila jsem se se sestrou, že spolu budeme dívat na televizi, že se zajdu do spodního patra rozloučit s rodiči a pak za ní přijdu do jejího pokoje. Když jsem se s rodiči rozloučila a vracela jsem se nahoru, slyšela jsem v koupelně sprchu. Tak jsem šla čekat na sestru do mého pokoje. Sprcha stále tekla, když sestra vyšla z jejího pokoje a zeptala se mě, jestli už jdu...pak se podívala za mě a zakřičela. Od té doby už si jenom pamatuju jak jsem viděla svou novou maminku."

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama