SCP Fanfikce 1.část

26. února 2016 v 20:59 | Kris |  SCP FF
Jelikož vím, že SCP Foundation nikoho moc nezajímá a lidi, kteří jí aspoň trochu neznají tomuhle moc neporozumí, chtěla bych slyšet váš upřímný názor. Má cenu to vydávat, nebo vás to nebaví?

V kontejneru s označením "SCP-239 The Witch child" se krčila drobná blonďatá holčička, zkroušená a znechucená svou vlastní existencí. Byla schoulená v rohu prázdné místnosti a poslouchala nepatrné zvuky z chodby.
Náhle se začaly pomalu otevírat dveře a místnost zalil slabý pramen světla. Dovnitř vešel poměrně vysoký, téměř plešatý muž a za ním dva páry agentů. Dr. Gearse dal znamení, aby sklonili zbraně a pak svou pozornost věnoval opět Sigurrós. Ta jen pohledem přebíhala z agentů na doktora a přimáčkla se co nejvíc ke stěně.
Gears se k ní sklonil a natáhl k ní ruku.

"Něco od tebe potřebujeme Sigurrós…." řekl tlumeným hlasem a upřel na ní své tyrkysové oči. Holčička si jen nevěřícně vzala jeho ruku a vstala.

"A kam jdeme?" otázala se sladkým hlasem a vykročila s doktorem ke dveřím.
"Jdeme na výlet…na výlet, na kterém budeš moc zase kouzlit." Dívka se odmlčela a sklopila zrak. Rostlo v ní nutkání se zeptat na nespočet otázek, ale věděla, že by jen plýtvala slovy. Tohle už se párkrát stalo a na žádnou svou otázku nedostala uspokojující odpověď. Nikdy.
Mezitím se v kanceláři O5 sešli všichni pod jejichž správu, se kdy 239 dostala. V tuto chvíli místnost zalilo vražedné ticho a všichni po sobě házeli pohledy plné nenávisti a znechucení. Nepříjemnou atmosféru rozbil až Iceberg svým odkašláním.

"Takže, přejdeme rovnou k věci. Předmětem dnešní debaty je SCP-239. Jak jistě víte, dnes ji če-" než stihl doříct svá slova, veškerou pozornost si získal muž v klobouku, sedící na druhé straně stolu. Jeho již tak známý smích se prolínal místností zároveň s jeho arogantním potleskem.

"Omluv mě Clefe?" ozval se konečně Iceberg, vzteky zarývající se nehty do desky stolu.

"Nic…nic, jen…jsem vážně jediný, kdo tu vidí tu ironii? Vážně? No to mě poser….." rozhlédl se a doslova se vyžíval v pohledech čišící emocemi.

"Dá se to brát jako nabítka?" promluvil konečně Kondraki, sundal si kšiltovku a vjel si rukou do vlasů. Clefův pohled strnul přímo na něm.

"Ale ale, kdo se nám tu ozval? Naše motýlí víla k tomu má co říct? Tak jen do toho, tohle mě zajímá." Alto se zazubil a rozhlédl se po lidech v místnosti. Kondraki nadále mlčel. Všichni mlčeli. Clef práskl rukama do stolu a zvýšil hlas.

"Takže nikdo? Všichni a tím myslím každýho bastarda v téhle Nadaci, jste tak strašně arogantní. Tak falešní." zasmál se a hlas zase ztlumit.
The SCP Foundation,Secure. Contain. Protect.,разное,SCP art,Персонал SCP,Объекты SCP,SCP Объекты,продолжение в комментах

"Né, teď vážně. Vy si myslíte, že děláte správnou věc? Že chráníte lidstvo, když to monstrum necháte žít a vychováte si ho, jako malýho poslušnýho čokla? Ale mám pro vás novinku. Pejsek se utrhne ze řetězu a pokouše pána, který ho přivázal. Jde….jde tu o ten váš princip. V téhle budově znamená slovo chránit totéž, jako slovo zničit. Tak proč si myslíte, že porušením tohoto postupu děláte to nejlepší? Reality Bendery zabíjíme a to z dobrého důvodu. A tím důvodem je? No, kdopak mi to řekne a dostane pamlsek?" všichni se na něj koukali pohledem plným nenávisti, ale jistého uznání. Z ničeho nic se ozvala doktora Rightsová, sedící vedle něj.

"Ale pokud vím, tenhle "projekt" probíhá tak, jak by měl. Běhá tu snad po okolí a zabijí po tuctech? Ne, je to jen osmiletá malá hol-" v tu chvíli jí opět do řeči skočil Alto.

"Kterou využíváte a připravujete na jakýsi úděl zbraně hromadného ničení? Ona není atomovka, je mnohem složitější, a jestli se stane jen jedna malá chybička, zničíte tím všechno a všechny a nemůžete se vymluvit na to, že se to nemělo stát. V tomhle, jak ty říkáš projektu je už od začátku vložené takové riziko, že není ani možné pochopit, proč jste to vůbec započali. Vlastně…vsadím se, že vy všichni zkurvysyni tady věříte, že jí buď ke konci budu muset zabít, nebo ona zabije všechny ostatní, že? Je to tak, nebo se snad pletu a vy mi řeknete pádný důvod, proč mám věřit, že vaše malá čarodějka jednou nezjistí celou pravdu a nepokusí se utéct?" zase si sedl na židli a propletl si prsty. Od té chvíle v místnosti nastalo ticho a pohledy všech byly upřené k zemi.

The SCP Foundation,Secure. Contain. Protect.,фэндомы,SCP art,Персонал SCP,Доктор Клеф,Доктор Кондраки,Рисунок карандашом
Mezitím už Gearse i s 239 nasedli do dodávky. Děvčátko jen sklopilo hlavu k zemi a snažila si nevšímat agentů, sedících okolo ní. Gearse vytáhl telefon a zavolal na vedení, ujišťujíc se, že vše probíhá dle plánu. 239 si jen nervózně proplétala prsty a rozhlédla se po agentech. Dr. Gearse položil telefon a podíval se na ní svým bezduchým pohledem.

"Sigurrós, teď mě pozorně poslouchej. Potřebujeme, aby si, až se dostaneme na místo, udělala přesně to, co ti teď řeknu. Ano?" dívka zvedla hlavu a zahleděla se na Gearse.


"Ano pane Gearsi…." Gearse jí vysvětlil jednoduchý plán. Najednou se auto prudce otřáslo a zastavilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alerazz501 Alerazz501 | 28. února 2016 v 20:44 | Reagovat

Ja si to určite rád prečítam. Síce som s SCP oboznámený, no príbehy jeho zamestnancov ma nikdy veľmi nezaujali (mám prosto radšej myšlienku organizácie ako takej, kde na príbehu jej členov nezáleží)Ale toto vyzerá zaujímavo takže ak sa ti bude chcieť, pokračuj. Len sa chcem spýtať či to je tvoja vlastná FF alebo je to preklad?

2 Kris Kris | Web | 28. února 2016 v 21:31 | Reagovat

[1]: Vlastní FF ^^

3 Alerazz501 Alerazz501 | 28. února 2016 v 21:47 | Reagovat

Tak potom to má zatiaľ super začiatok, plus v prípade scp 239 sa dá skvelo pohrať s dvojzmyselnosťou ľudskej morálky ako takej takže som zvedavý, ktorým smerom to ty posunieš. Len tak ďalej rád si počkám na ďalšiu časť :) Mimochodom nemáš náhodou v pláne preložiť SCP 610?

4 Kris Kris | Web | 28. února 2016 v 21:52 | Reagovat

[3]: Už ho mám na seznamu, tak ho přeložím rovnou :)

5 Alerazz501 Alerazz501 | 28. února 2016 v 22:13 | Reagovat

Super, teším sa až to uvidím. Ešte som sa ťa chcel opýtať či ešte budeš ten vianočný obrázok čo som ti posielal niekde používať alebo si ho môžem pridať do galérie na DeviantArt?

6 Kris Kris | Web | 28. února 2016 v 22:27 | Reagovat

[5]: Můžeš ho tam klidně přidat, ale budu ho dávat i do konečné části Tessy, jestli tedy ještě můžu? :D

7 Alerazz501 Alerazz501 | 28. února 2016 v 22:43 | Reagovat

Aha, tak to potom počkám, len som si nebol istý či ho ešte budeš používať. Samozrejme že môžeš veď som ho robil pre teba takže je už tvoj.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama