SCP-590

21. února 2016 v 20:01 | Kris |  SCP
Položka: SCP-590
Třída objektu: Safe

Speciální postupy:
SCP-590 je přiřazeno do běžného obytného prostoru SCP v Sektoru 7. Vevnitř prostoru musí být vždy jeden strážný, aby bylo zajištěno, že se 590 nepoškozuje sám. SCP-590 má být zásobován jednou televizí, která má být použita pouze na vysílání dětských pořadů. V žádném případě není SCP-590 dovoleno opustit Sektor 7, nikdy. Objekt je krmen pouze proteinovou kaší obohacenou na vitamíny, vytvořené speciálně pro 590. Pokud bude někdo chycen, jak krmí SCP-590 čímkoliv jiným, bude okamžitě degradován. S SCP-590 se nesmí manipulovat, bez řádného povolení.

Poznámka: SCP-590 není pojmenováno jinak, než Pět Devadesát. Je nástrojem, který je použit, ne něčí přítel, sourozenec, nebo dítě. Každý, kdo vytvořil nějaké vazby s SCP-590 bude přesunut do skupiny lidí s méně náročnými povinnostmi.

Popis:
SCP-590 je na pohled mladý muž, přibližně 16 let. Jediná jeho výhoda vyplývá z jeho dlouhověkosti, od příchodu do Nadace dosud nezestárl.
I když je ve všech ohledech normální teenager, když se SCP-590 dotkne jiného člověka, zahojí se všechny zranění a nemoci, fyzické a psychické, jaké může daný jedinec mít. Jako vedlejší efekt, SCP-590 přijímá zranění na sebe, podroben vší bolesti a následkům.

Objasnění: Při hojení fyzického zranění cítí SCP-590 nejen bolest z obdržené rány, ale získává i jizvy relevantní k místu, kde byla rána subjektu. Při uzdravení pacienta s rakovinou se nádory zhmotní na různých místech jeho těla, obvykle na pažích a nohou. Jakékoliv provádění mentálního hojení se přenáší přímo, což má za následek, že je SCP-590 získá, bez ohledu na duševní aberaci, kterou léčil. Tyto rány, které získává díky používání své síly, hromadí. SCP-590 není schopen léčit duševní poruchy způsobené psionickou indukcí, včetně těch, způsobenými některými psychotropními SCP.
V ████, byl SCP-590 upoután na lůžko a nemohl opustit prostor, kvůli nahromaděnému zranění. V ████, byl SCP-590 kladen na podporu života, nemohl ani sám dýchat. Krátce nato dostal jednu dávku SCP-500 a byl opět kompletně zdraví.
Na popud Dr.Brighta, byl SCP-590 okamžitě indukován léčit několik případů mentální retardace. Vzhledem k této akci je SCP-590 trvale na mentální úrovni tři roky starého dítěte a je nesmírně povolný.

SCP-590 je v současné době vyhrazen pro použití na vědecké pracovníky a výše. Veškeré žádosti o testování by měly projít přes Dr.████████.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 STIAK STIAK | E-mail | Web | 5. března 2016 v 21:50 | Reagovat

Nevím, proč, ale přijde mi to hrozně smutný... Q-Q
Awesome ^^

2 AL1 AL1 | 27. srpna 2017 v 22:48 | Reagovat

Nevím proč, ale tenhle kluk mi strašně připomíná Uchihu Itachiho... :II Celkově. Bere na sebe cizí bolest...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama