Tessa 21. část

16. října 2015 v 19:33 | Kris |  Tessa
(Vítejte zpátky u Tessy! Yay! Už je to jak dlouho? Od dubna? xD Ni nic.... Enjoy~)

*Z pohledu Tessy*

Doktorka na mě dotčeně pohlédla

"Mluvíte, jako byste vy byla pánem" řekla pohrdavě.

Tahle její část mě začala děsit. Radši jsem mlčela. Doktorka se spokojeně a zároveň vítězoslavně usmála a mluvila dál. Asi po půl hodině skončila svojí přednášku o tom, co se mnou bude dál. Moc jsem z toho nepochytila, protože jsem se intenzivně soustředila, abych nepronesla nějakou sarkastickou poznámku. Ale vím, že říkala něco ve smyslu- Creepy mají zajímavé tělesné předpoklady a zajímavé myšlení. Chtěli bychom vyzkoušet pár věcí na takovém jedinci.

Doktorka opustila místnost a já byla zase sama. Jediné čeho jsem byla schopna bylo, přemýšlet co se skrývá pod pojmem " pár věcí". Stresovalo mě to. Co se mi chystají udělat? Rozřežou mě? Budou na mě zkoušet různé látky? Nevím, ale určitě nechci poznat odpověď na vlastní kůži…
Po chvíli mě z myšlenek vyrušil zvuk otevírajících se dveří. Stál v nich tak 20letý muž. Z toho jak ze mě byl nervózní bych řekla, že to byl jenom pomocník nebo tak něco. Nesl mi vodu. Měla jsem si asi říct, že něco není v pořádku, ale na to jsem měla moc velkou žízeň. Bez váhání jsem lahev popadla a začala pít. Muž odešel, nicméně jsem pořád cítila ten nádherný pocit toho, když naháníte strach a respekt. Díky němu, jsem si zase uvědomila, co jsem. Jsem Tessa Smithová a jsem nejnovější creepa. Jsem psychopatický vrah a to mi ještě ani není patnáct. Nad touhle myšlenkou jsem se pousmála.

Najednou se mi začalo rozmazávat vidění. Promnula jsem si oči a pokusila se vstát, ale zatočila se mi hlava a já spadla na zem. Začala jsem usínat a to poslední co si pomatuju, je skřípot dveří a klapání podpatků…


Tessa in laboratory by kristynacreepylover
*z pohledu Slendermana*

Měl jsem rozhodnout, kdo půjde a kdo zůstane. Určitě sebou vezmu Maskyho, o tom není sporu. Jeff nemůže být pohromadě s Jane a tak je nemůžu vzít oba dva, ale chtěl bych dopřát ostatním creepám taky trochu klidu a tak jednoho z nich vezmu. Nakonec jsem vybral Jeffa, protože má přeci jen trochu víc zkušeností než Jane. Dál vezmu Agnes. Její IQ by se nám mohlo hodit a přece jen, v laboratoři se docela vyzná.

To byli všichni. Nechtěl jsem, abychom byli ještě nápadnější, než už jsme. Představte si to- Dvoumetrový muž bez tváře, muž v masce, rudovlasá žena s robotickýma rukama a kluk bílou pletí a prořízlým úsměvem. Kdo by si nás všiml, že? Ale tenhle důležitý fakt došel skoro všem. A tak všichni souhlasili, že vyrazíme za tmy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 16. října 2015 v 21:01 | Reagovat

Vážně? Vážně??? Asi ti vymyslím za trest přezdívku... Od dubna netprělivě vyhlížím Tessu a víš co dostanu? Víš co?? Další díl co je skvělý a ještě víc mě napne!!!
Krisyslavo!!! (jo, to je dobrej trest!) Makej na dalším dílu! Jakoooo, proč mi to děláš? Můj názor je, že ačkoli píšeš krátké části, jsou to části čitelné a dobře zpracované. V rámci možností... Budeš se určitě dál a dál vyvíjet a zlepšovat a za pár let si za tohle budeš chtít nadat, ale v tuhle chvíli je to pro tebe dobré a pro mě drásadlo na nervy, protože nevím, co bude dál!! Takže Krisyslavo, máš mou podporu a makej na dalším dílu!

2 Kris Kris | E-mail | Web | 16. října 2015 v 21:10 | Reagovat

[1]: Krisyslavo? Neee! To je až moc velkej trest xD
Budu se snažit napsat další část co nejdřív a taky aby byla další. Ale počítej s tím, že se to budu snažit zakončit v nejnapínavější části :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama